מבצעים מטורפים לרגל השקת האתר החדש  | משלוחים חינם 

מדיניות משלוחים

משלוחים-

זמני המשלוחים:

"יעל גבעון תכשיטים" תספק את התכשיט ללקוח בדואר אקספרס עם שליח עד הבית בחינם לכתובת המצוינת בהזמנה בתווך של עד 14 ימי עסקים מרגע ביצוע ההזמנה.

*איננו יכולים לקחת כל אחריות על עיכובים של חברות השילוח.

לאחר ביצוע ההזמנה וקבלת התשלום במלואו מתחיל תהליך של עיצוב, יציקה, ניקוי והברקה, וכמו כן שיבוץ, במידה וקיים בפריט שהזמנתם. אנו מבטיחים לסיים את הכנת התכשיט מהר ככל שניתן.

משלוחים בארץ:

 – במידה ותואמה הגעה בין הלקוח לשליח ולא היה מענה מצד הלקוח (או הלקוח לא נמצא בכתובת המצוינת בזמן שנקבע), יישא הלקוח בנטל התשלום עבור משלוח נוסף.

 – על מנת למנוע בלבול ו/או עיכוב בקבלת המשלוח, יש לוודא כי כתובת המגורים אכן מעודכנת. במידה והכתובת שמסרתם אינה נכונה, יש ליצור עמנו קשר על מנת לבצע שינוי כתובת. במקרה של משלוח בינלאומי, אין באפשרותנו לשנות כתובת לאחר שהמשלוח נשלח. במקרה של משלוח בארץ, שינוי כתובת יגרור עיכוב במשלוח.

 – השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. על כן, כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך).

– הלקוח אחראי על כל עלויות נוספות שקשורות במיסוי מקומי ו/או מכס.

 הלקוח יישא באחריות על אבדן או פגם במוצר מרגע שעזב את הסטודיו.-

*איסוף עצמי מהסטודיו– חינם

ניתן לבחור בקופה באופציה של איסוף עצמי בחינם מהסטודיו שלנו. לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן יהיה להגיע לסטודיו ולאסוף אותה בתיאום מראש בלבד, בטלפון: 03-5074422, מהכתובת: רח' הרקון 6, רמת גן.

באיסוף עצמי מהסטודיו יש להמתין להודעה מאיתנו כי הפריט מוכן וממתין לך לאיסוף.

משלוחים בינלאומיים:

 זמן הגעה משוער: 7-20 ימי עסקים. לתשומת לבכם, חברת השליחויות פעילה במדינות הבאות: ארה”ב, בריטניה, בלגיה, איטליה, אוסטריה, גרמניה, צרפת, קנדה, דנמרק, הולנד, ספרד, פולין, פורטוגל, שוודיה, שוויץ, אוסטרליה וברזיל. (זמן ההגעה המשוער לאוסטרליה וברזיל הוא כשניים עד שלושה שבועות).

* מצוין כי זמני המשלוח הם השערה בלבד ואין באפשרותנו לקחת אחריות על עיכובים, זמני עיכוב במכס או תשלום נוסף שעלולים לגבות עבור המוצר במכס.