מבצעים מטורפים לרגל השקת האתר החדש  | משלוחים חינם 

תקנון האתר

תקנון-

 להלן "יעל גבעון תכשיטים", , "Yael giveon jewelry אתר זה הינו בבעלות "
והוא מנוהל ומופעל על ידה באופן בלעדי. שימוש באתר זה מוצע לכם כשהוא מותנה בקבלת התנאים, ההתניות וההודעות הכלולים במסמך זה כלשונם על ידכם. לפיכך, השימוש באתר זה ייחשב כהסכמה מצדכם לכל התנאים, ההודעות וההתניות המופיעים בהסכם זה, ולפיכך תנאי השימוש המפורטים להלן יהוו את ההסכם אשר יהיה בתוקף בעת שהנכם עושים שימוש באתר זה. הנכם רשאים לעשות שימוש באתר זה רק במידה והסכמתם לכל התנאים, ההתניות וההודעות המופיעות בו מתוך כוונה שהם יחייבו אתכם לכל דבר ועניין.
הנכם מתבקשים לקרוא הסכם זה בקפידה לפני שתעשו שימוש באתר אינטרנט זה. במידה ואינכם מסכימים ו/או מעוניינים שהסכם זה יחייב אתכם, הנכם מתבקשים לעזוב את האתר.
השימוש באתר זה מותר אך ורק לאנשים ו/או גופים המסוגלים ביצירת התחייבויות משפטיות. אי לכך, במידה ואינכם עומדים בתנאי בסיסי זה (כגון, במידה והנכם קטינים), אינכם רשאים לעשות שימוש באתר ואתם מתבקשים לצאת ממנו.

– 1. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר, שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברת "יעל גבעון תכשיטים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מחברת "יעל גבעון תכשיטים". בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש..

– . מדיניות החזרת פריטים והחזר כספי2

חלק מההזמנות מהאתר מיוצרות בהזמנה אישית ולפי מידה אישית, ועל כן אין באפשרותנו להציע החזר כספי או החלפה על פריטים מסוימים.

מוצרים שלא ניתן להחליפם או להחזירם: מוצרים אשר יוצרו עבור הלקוח באופן מיוחד, טבעות שמיוצרות לפי מידה/ תכשיטי חריטה/ תכשיטים בעיצוב אישי.

החלפה- 

החלפת המוצר תתאפשר עד 14 ימי עסקים ממועד הקניה ותזכה את הלקוח בזיכוי למימוש בסטודיו בלבד (לא החזר כספי) בתנאי שלא נעשה שום שימוש במוצר והינו באריזתו המקורית ובהצגת חשבונית בלבד.

במידה ואת/ה מעוניין/ת להחליף מוצר צור/י איתנו קשר ויידעו אותנו, בטלפון: 03-5074422 [email protected] או במייל:

שלח/י אלינו  לכתובת: רח' הרקון 6, רמת גן.

החזרה-

החזר כספי יינתן עד 14 ימי עסקים ממועד הקניה, בתנאי שלא נעשה שום שימוש במוצר ובהצגת חשבונית בלבד.
ההחזר הכספי יינתן על פי צורת התשלום במעמד הקניה.
החזר כספי לא יינתן לאדם שאינו שילם מכספו על המוצר אלא לרוכש עצמו בלבד.

במידה ואת/ה מעוניין/ת להחזיר מוצר צור/י איתנו קשר ויידעו אותנו בטלפון: 03-5074422 [email protected] או במייל:

עטוף/י את הפריט,  אל תשכח/י לשמור את מספר המשלוח למעקב. 

שלח/י אלינו  לכתובת: רח' הרקון 6, רמת גן.

עם קבלת הפריט המוחזר במשרדנו, נבצע זיכוי כספי לכרטיס האשראי ממנו בוצעה הרכישה. 

פריט פגום לא יוחלף ולא יוחזר.*

*בהחזרה של מוצר שאינה בשל פגם במוצר ינוכו 5% מסך העסקה, או 100 ₪ כדמי ביטול, לפי הנמוך מביניהם.

במקרה שבו תתאפשר החזרה או החלפה, על פי שיקול דעתנו, הלקוח יישא באופן בלעדי בעלויות האיסוף והמשלוח חזרה אלינו). כמובן שניתן להביא אלינו לסטודיו את הפריט ולחסוך את עלויות המשלוחים.

*במידה ותתבצע החזרה או החלפה, הלקוח לא יזוכה עבור עלות המשלוח אלא עבור מחיר המוצר בלבד.

. תוכן האתר ודיוק בפרטי הפריטים-3

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של "יעל גבעון תכשיטים" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 1). למעט, במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים..

התצלומים המופיעים במודעות הפריטים מיועדים להמחשה בלבד. "יעל גבעון תכשיטים" עושה את מירב המאמצים להבטיח שהצבעים ו/או העיצובים ו/או הגוונים המופיעים בתצלום שבמודעת הפריט ישקפו את אלו הקיימים בפריט אשר יסופק לכם על ידי "יעל גבעון תכשיטים" בפועל. עם זאת, ייתכנו שינויים ו/או אי דיוקים שמקורם בבעיות גרפיקה, טכניקה, שימוש בצגי מחשב ברזולוציות שונות, שימוש בתוכנות שונות וכו'. מובהר כי "יעל גבעון תכשיטים" אינה אחראית לטעויות מכל סוג שהוא שיופיעו באתר זה ובכלל זה טעויות במלל, טעויות בתיאור הפריט,  במחירו, וכיוצא בזה והיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות, כאמור. חל איסור על המשתמשים באתר להכניס שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפרטי המידע, התוכנה, הפריטים או הקשרים שמקורם באתר אינטרנט זה.

 אספקת מוצר, עלויות טיפול ומשלוח-.4

זמני המשלוחים:

"יעל גבעון תכשיטים" תספק את התכשיט ללקוח בדואר אקספרס עם שליח עד הבית בחינם לכתובת המצוינת בהזמנה בתווך של עד 14 ימי עסקים מרגע ביצוע ההזמנה.

*איננו יכולים לקחת כל אחריות על עיכובים של חברות השילוח.

לאחר ביצוע ההזמנה וקבלת התשלום במלואו מתחיל תהליך של עיצוב, יציקה, ניקוי והברקה, וכמו כן שיבוץ, במידה וקיים בפריט שהזמנתם. אנו מבטיחים לסיים את הכנת התכשיט מהר ככל שניתן.

משלוחים בארץ:

 – במידה ותואמה הגעה בין הלקוח לשליח ולא היה מענה מצד הלקוח (או הלקוח לא נמצא בכתובת המצוינת בזמן שנקבע), יישא הלקוח בנטל התשלום עבור משלוח נוסף.

 – על מנת למנוע בלבול ו/או עיכוב בקבלת המשלוח, יש לוודא כי כתובת המגורים אכן מעודכנת. במידה והכתובת שמסרתם אינה נכונה, יש ליצור עמנו קשר על מנת לבצע שינוי כתובת. במקרה של משלוח בינלאומי, אין באפשרותנו לשנות כתובת לאחר שהמשלוח נשלח. במקרה של משלוח בארץ, שינוי כתובת יגרור עיכוב במשלוח.

 – השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. על כן, כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך).

– הלקוח אחראי על כל עלויות נוספות שקשורות במיסוי מקומי ו/או מכס.

 הלקוח יישא באחריות על אבדן או פגם במוצר מרגע שעזב את הסטודיו.-

*איסוף עצמי מהסטודיו– חינם

ניתן לבחור בקופה באופציה של איסוף עצמי בחינם מהסטודיו שלנו. לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן יהיה להגיע לסטודיו ולאסוף אותה בתיאום מראש בלבד, בטלפון: 03-5074422, מהכתובת: רח' הרקון 6, רמת גן.

באיסוף עצמי מהסטודיו יש להמתין להודעה מאיתנו כי הפריט מוכן וממתין לך לאיסוף.

משלוחים בינלאומיים:

 זמן הגעה משוער: 7-20 ימי עסקים. לתשומת לבכם, חברת השליחויות פעילה במדינות הבאות: ארה”ב, בריטניה, בלגיה, איטליה, אוסטריה, גרמניה, צרפת, קנדה, דנמרק, הולנד, ספרד, פולין, פורטוגל, שוודיה, שוויץ, אוסטרליה וברזיל. (זמן ההגעה המשוער לאוסטרליה וברזיל הוא כשניים עד שלושה שבועות).

* מצוין כי זמני המשלוח הם השערה בלבד ואין באפשרותנו לקחת אחריות על עיכובים, זמני עיכוב במכס או תשלום נוסף שעלולים לגבות עבור המוצר במכס.

 

 אחריות על תכשיטים-.5

"יעל גבעון תכשיטים" מעניקה אחריות מלאה על המוצרים המיוצרים על ידה, המכסה:

 נפילת אבנים (במידה ונפילת האבנים לא נגרמה מנזק שנגרם לתכשיט מצד הלקוח).-

– קרע בשרשרת.

– מנעולים/סוגרים שנהרסו.

– הלחמות וחיבורים הקיימים במוצר.

אין אחריות על נזק שנעשה לתכשיט מצדכם.*

האחריות אינה מכסה עלויות משלוח ו/או איסוף ו/או החזרה ללקוח.*

טיפול בתכשיט על ידי מי שאינו מורשה על ידי החברה ישחרר את החברה מאחריות ומתן שירות. "יעל גבעון תכשיטים" עושה כמיטב יכולתה כדי להגן על שלמות המידע המתקבל באתר זה ושמירתו בסודיות. איסוף המידע ושמירתו נעשים בסביבה מאובטחת (להוסיף פרטים, תוכנת אבטחה, פרוטוקולים וכו’) ומשרתים את המטרה היחידה של זיהוי הלקוח בעת ביצוע הרכישה או במהלך ביקור באתר. כל המידע שמתקבל באתר נשמר על ידינו ואינו מועבר לצד שלישי בכל צורה שהיא. "יעל גבעון תכשיטים" עושה שימוש במספר כרטיס האשראי שלכם רק במהלך ביצוע רכישתכם הנוכחית. מיד בסיום כל עסקה ולאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה, יושמדו פרטי כרטיס האשראי שלך באופן אוטומטי. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש. בין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו או כתובת ה-MACID של המחשב שלו, ואפילו בהתאם למדינת אפילו בהתאם למדינת המוצא. ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר/ הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/ מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "יעל גבעון תכשיטים".

. גילוי נאות-7

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

– איזור שיפוט .8

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחלוקת, אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.